top of page

Minu lugu

Leides oma missiooni

 

Olen 28-aastane ettevõtja ning minu eesmärgiks on toetada noori alustavaid ja juba tegutsevaid ettevõtjaid oma teekonnal unistuste eluni.

Kuna viimastel aastatel olen aidanud aina rohkem inimesi, kes on minu poole pöördunud erinevate küsimustega - “Kuidas oma kodu osta?”, “Kuidas alustada kinnisvarasse investeerimisega?”, “Kuidas alustada ettevõtlusega?”, “Kuidas sa kõike seda suudad?”. Sain aru, et tänu oma kogemustele ja õpitule, saan täna veel väga palju inimesi toetada nende ettevõtluse teekonnal.

Kogemustepagas

Praeguseks olen tegelenud ettevõtlusega ligikaudu 8 aastat.

Minu peamisteks tegevusvaldkondadeks on toitlustus, majutus, kinnisvara ja raamatupidamine. Oman kogemusi pidades erinevaid baare ja kohvikuid. Tänaseks olen ühe Eesti populaarseima Kohviku omanik ja ühe ägeda resto osanik. 

 

Lisaks investeerime koos abikaasaga üürikinnisvarasse. Renoveerime ja sisustame korterid, et need nii lühi- kui ka pikaajaliselt välja rentida. 

 

Olen lõpetanud ka raamatupidamise eriala ja õppinud maksunõustamist. Seega pakun ka raamatupidamisteenust vastavalt kliendi vajadustele.  

 

meediaguru.ee_0145.jpg

"Kui minult väiksena küsiti, kelleks ma suurena saada tahan, vastasin: “Ärinaiseks” - teadmata siis, kes on ettevõtja. Teadsin, et soovin autoga ringi sõita, asju ajada ja inimestega suhelda. Leidsin ka alati viise, kuidas midagi müüa või raha teha.

Algkooli ajal mängisin naabritüdrukuga toidupoodi, sõbranna juures oli kosmeetikapood ja isa juures mängisime vennaga pidevalt kohvikut. Kasuema siiani naerab, et ise ostis külmiku toitu täis ja kui nad isaga süüa soovisid, siis pidid nad meie käest jälle toitu ostma."

Minu ettevõtmised ja koostööpartnerid

Aitan alustavaid ettevõtjaid ja juba toimivaid ettevõtteid nii mentroluse kui ka raamatupidamisega.

MEEDIAGURU_edited.png
muuriaare-logo-wide-768x256_edited.png
343055057_623356569843730_710710651092072059_n_edited.png
hermanlogo png-01-1_edited.png
meraki_logo_edited.png
bottom of page