top of page
Papers

Vajad abi ettevõtte raamatupidamisega?

Usalda oma ettevõtte raamatupidamine minule ning naudi stressivabalt oma ettevõtte juhtimist ning arendamist.

Nõustamine

Raamatupidamisalane nõustamine nii alustavale, kui ka juba tegutsevale ettevõtjale. Sobib eriti neile, kes soovivad igapäevast raamatupidamist ise teha, kuid vajavad aegajalt nõustamist.

Raamatupidamisteenus

Minu eesmärk on pakkuda usaldusväärset ja professionaalset raamatupidamisteenust, mis aitab Sul oma äri murevabalt ja edukalt juhtida ning arendada. Võta minuga ühendust, et saaksime koos Sulle sobiva lahenduse leida.

Aastaaruanne

Aastaaruande pakett sobib ettevõttele, kus igakuist raamatupidamisteenust vaja ei ole. Ettevõtte raamatupidamist teeme kord aastas ning koostame ja esitame majandusaasta aruande.

Klientide tagasiside

“Ilma Kaisa ettevõtlus koolituseta, poleks ma veel niipea julgenud seda sammu astuda, et asutada oma ettevõte ning teha seda tööd, mida ma üle kõige naudin.
Kõik vajalik info ettevõtlusest oli kompaktselt ja lihtsalt kättesaadav. Mis aitas minul väga palju kindlust juurde saada. Aitäh. Lisaks raamatupidamises on ta lihtsalt super.”

Jaana, Terapeut

IMG_9331-Edit.jpeg

Kontakt

Kui Sul on tekkinud küsimusi või Sa soovid omale rohkem vaba aega ning raamatupidamisega seonduv tundub Sinu jaoks keeruline, siis võta minuga julgelt ühendust!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page